Spočítejte si cenu za plyn a ušetřete

30.05.2014 08:30

Spočítejte si, že se změnou dodavatele plynu můžete opravdu výrazně ušetřit. Připravili jsme pro vás praktickou kalkulačku. Abyste tedy od nás dostali výhodnou nabídku, nemusíte nikam osobně chodit, vše si spočítáte na webových stránkách. Rovněž můžete využít našeho mailového nebo telefonního kontaktu, kde vám také se vším poradíme. Jak se kalkulačka plynu používá? Můžete si zde nechat sestavit modelový příklad nebo pokud znáte svou reálnou spotřebu, tak si i vypočítat přesnou výši úspor.

 

Přejděte k nám a změňte dodavatele plynu tehdy, když vám nabízí energii za nevýhodných cenových podmínek. Kalkulačka funguje i jako poptávkový formulář, kdy uvedete svou spotřebu, jméno a příjmení, telefon a e-mail. Odpovíme vám, jakou cenu u nás zaplatíte. A pokud to pro vás bude výhodnější než u současného dodavatele, rádi vám se změnou pomůžeme. Není sice náročná, ale chápeme, že je těžké se zorientovat v administrativě, kterou neprovádíte každý den. Navíc my Češi jsme spíše konzervativní a změnám se vyhýbáme.

 

Ještě před změnou dodavatele si můžete prostřednictvím naší kalkulačky nechat sestavit modelový příklad, kde uvedete, zda požaduje nabídku pro dům nebo byt a k jakým účelům plyn používáte - zda na vaření, ohřev vody nebo na vytápění. Vybrat samozřejmě můžete i více možností. Naše kalkulačka spotřeby plynu vám poví, zda s přechodem k nám ušetříte své peníze.