Jak změnit dodavatele plynu

16.05.2014 08:28

Odebíráte do své domácnosti plyn a zdá se vám příliš drahý? Pokud vás už nebaví platit vysoké ceny za plyn, změňte svého dodavatele. V současnosti můžete bez problémů přejít k jinému. Není na tom nic složitého, jen vám doporučujeme se na to s předstihem připravit. Počítejte například s tím, že u současného dodavatele budete muset dodržet výpovědní lhůtu, která obvykle trvá tři měsíce. Ideální tedy je, když změna dodavatele plynu nastane mimo topnou sezónu - teď v červenci máte tedy skvělou příležitost. Pokud změnu provedete v zimě, je možné, že se dotkne až příští sezóny, a to by rozhodně byla škoda.

 

Změnu dodavatele díky nám vyřídíte během okamžiku. Obraťte se na nás, rádi vše zařídíme. Na našem webu dostanete všechny potřebné informace. Nejprve vám doporučujeme si důkladně prostudovat všechny důležité dokumenty, jakými jsou například nová smlouva, obchodní podmínky nebo ceník, ve kterém najdete informace o tom, kolik u nás skutečně zaplatíte. Následně vyplníte smlouvu o službách dodávky a odběru zemního plynu, připravíte poslední fakturu za plyn a vše odešlete na naši adresu. Poté už jen počkáte, až proběhne schválení dodaných dokumentů.

 

Díky nám bude změna dodavatele plynu opravdu jednoduchá. Už se jí tedy nemusíte obávat a ani nemusíte platit závratně vysoké ceny za plyn, který potřebujete k vytápění, ohřevu teplé vody nebo i k vaření. S námi můžete ušetřit stovky až tisíce korun. Z dlouhodobého hlediska se náš levný plyn opravdu vyplatí. S našimi profesionálními službami budete jistě spokojeni.